Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom Strona Główna Naczyniaki.pl - forum poświęcone naczyniakom

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HOSPITALIZACJA 3 DNIOWA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W GDAŃSKU
Autor Wiadomość
A/Potrawiak Alina 
Zaufani początkujący

Wysłany: 2011-04-16, 00:28   HOSPITALIZACJA 3 DNIOWA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W GDAŃSKU

Witam!
Kto przebywał z dzieckiem w szpitalu w Gdańsku, tj. 3-dniowa hospitalizacja celem podania propranololu?
Pytam bo mam z synkiem skierowanie na leczenie i zupełnie nie wiem jak się przygotować do pobytu w szpitalu.
Co zabrać dla dziecka, a co dla siebie ( z rzeczy przydatnych i niezbędnych) ?
Czy są warunki żeby wykapać dziecko? Czy opiekun ma się gdzie umyć?
Czy opiekun śpi na podłodze, czy na krześle? :lol:
Czy jest tam jakiś bufet/stołówka żeby zaopatrzyć się w jedzenie?
Może jakieś inne wskazówki, porady?????

A/marzena82
Zaufani początkujący
serducho

Wysłany: 2011-04-16, 23:56   

Witam
Warunki w szpitalu są na bardzo dobrym poziomie, sale mało liczne,nowoczesne, przytulne, jeden opiekun może być z dzieckiem całą noc, śpi się wówczas na rozkładanym fotelu- wystarczy wziąć śpiwór lub koc na noc, w dzień jest bardzo ciepło.
Dla rodziców jest też przygotowane pomieszczenie z mikrofalówką, lodówką, zlewem,kuchenka, osobna łazienka z prysznicem.
Leżałam w tym samym celu z moją córką rok temu( na oddziale malutkich dzieci) wiec coś mogło się zmienić. Naszym lekarzem był i jest nadal dr Wyrzykowski- wspaniały człowiek!
Jak leżałam z małą w szpitalu mąż nocował niedaleko ( nr do pensjonatu 583223315).
We wtorek byliśmy na wizycie a środę ranobyliśmy przyjmowani do szpitala.
To co mnie tam zdziwiło,to fakt,że pytają o legitymację rodzica ( te białe z receptami), które u nas ( dolnośląskie ) już się nie używa, wystarczy potwierdzenie,że któreś z rodziców jest ubezpieczone.
Mam nadzieję,ze pomogłam w razie czego proszę pisać( również na priv).
Marzena

A/Aspirina
Zaufani początkujący

Wysłany: 2011-04-26, 09:54   Re: HOSPITALIZACJA 3 DNIOWA W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W GDAŃSKU

Witam,

Oddział odnowiony. Oko mi zbielało bo spodziewałam się tego co do tej pory widziałam w warszawskich szpitalach-czyli obraz nędzy i rozpaczy.
A tu wszystko nowoczesne, dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców.
Kuchnia i łazienka z prysznicem dla rodziców.
Super.
I catering jest też. Dziecko (o ile je już normalne jedzenie)ma oczywiście posiłek zapewniony, natomiast rodzic może sobie "domówić".
Mi było w szpitalu za gorąco.
Fotele rozkładane są niewygodne(polecam zabrać poduchę porządną o ile jest taka możliwość logistyczna) Matko- żeby nie było że narzekam. Bo to rewelacyjne fotele-i też się nie spodziewałam takiego udogodnienia. Nastawiałam bardziej na czuwanie na zydelku obok łóżka ;-) Tylko tak piszę że pierwsza noc przespana nie będzie na pewno :-) Ja nawet usiłowałam się położyć na podłodze :-D

No i jak to w szpitalu.
Pomiary ciśnienia, cukru i podawanie leków jest o stałych porach i wychodzi że ostatnie koło północy a pierwsze koło g.6 rano.

Aha-jest też łazienka dla dzieci.
Według mnie czysta. Ale tylko ja za naszej bytności w szpitalu kąpałam tam bobasa.
Bo nie bałam się jej posadzić pupą na szpitalnej wannie.
Reszta mam miała obiekcje.

Pozdrawiam :-)

Potrawiak Alina napisał/a:
Witam!
Kto przebywał z dzieckiem w szpitalu w Gdańsku, tj. 3-dniowa hospitalizacja celem podania propranololu?
Pytam bo mam z synkiem skierowanie na leczenie i zupełnie nie wiem jak się przygotować do pobytu w szpitalu.
Co zabrać dla dziecka, a co dla siebie ( z rzeczy przydatnych i niezbędnych) ?
Czy są warunki żeby wykapać dziecko? Czy opiekun ma się gdzie umyć?
Czy opiekun śpi na podłodze, czy na krześle? :lol:
Czy jest tam jakiś bufet/stołówka żeby zaopatrzyć się w jedzenie?
Może jakieś inne wskazówki, porady?????

A/kas111
Zaufani początkujący

Wysłany: 2013-07-07, 20:28   

Witam, nas rowniez czeka niebawem hodpitalizacja w w/w szpitalu z dzieckiem, czy cos sie pozmienialo od ostatniego postu? moze ktos przebywal w ostatnim czasie?

czy nadal jest dostep do lodowki i mozliwosc podgrzania posilku dla dziecka? wiem ze spzital zapewnia jedzenie ale nie wiem czy moja mała bedzie mogla i chciala to jesc.

bede wdzieczna za wszelkie rady, dziekuje i pozdrawiam

Odpowiedz do tematu